Usługi IT
w sprzedaży

Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, by tworzyć łatwo implementowane produkty na potrzeby każdego Klienta. Stosujemy przy tym m.in. narzędzia RPA (ang. Robotic Process Automation), czyli systemy przeznaczone do automatyzacji procesów biznesowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować programy oraz aplikacje mobilne i webowe, które znacznie przyspieszają obsługę sprzedaży. Przy okazji mogą gromadzić dane o Klientach, stanowiące podstawę podczas tworzenia skutecznej strategii marketingowej.

eTrolley

Jednym z ciekawszych produktów, które tworzyliśmy w tym sektorze jest platforma eTrolley. Jest to aplikacja za pośrednictwem, której Klient może m.in. stworzyć listę potrzebnych produktów (dodając je wgrywając zdjęcie albo skanując/wpisując kod kreskowy), dołączyć do programu rabatowego czy lojalnościowego, lub uzyskać więcej danych o wybranym artykule.

Nasze działania w tym sektorze, to nie tylko Platforma eTrolley, wyślij do nas zapytanie, a przygotujemy dla Ciebie rozwiązanie szyte na miarę.

eTrolley-4

Zobacz też

Sektor ubezpieczeniowy

Sektor ubezpieczeniowy

Realizujemy projekt również w sektorze ubezpieczeniowym, w którym to doświadczenie użytkownika ma szczególne znaczenie.

Sektor medyczny

Sektor medyczny

Działamy również w sektorze medycznym. Jednym z naszych głównych produktów jest Help Doctor, realizowany właśnie w tym sektorze.

Sektor bankowy

Sektor bankowy

Działamy również w sektorze bankowym. Jednym z naszych głównych produktów w tym sektorze jest System Fin Credit oparty na technologii Blockchain.