Usługi IT
w sektorze medycznym

Aktywnie działamy w zakresie tworzenia aplikacji oraz systemów ułatwiających zdalne korzystanie z usług lekarzy i pielęgniarek, a także różnych placówek medycznych, aptek itp. Umożliwiamy szybki, łatwy kontakt, tak by każda osoba w potrzebie mogła w prosty sposób uzyskać niezbędne wsparcie. Scoring specjalistów oraz Użytkowników sprawia, że przy korzystaniu z naszych narzędzi obie strony są w pełni usatysfakcjonowane. Przy tym oczywiście dbamy o bezpieczeństwo danych.

Help Doctor

Produktem, który stworzyliśmy dla sektora medycznego jest Help Doctor jest to aplikacja moblilna, łącząca lekarzy z pacjentami, pielęgniarkami i aptekami, pozwalająca szybko uzyskać wsparcie medyczne i zapewniając łatwy dostęp do specjalistów.

Nasze działania w tym sektorze, to nie tylko aplikacja Help Doctor, wyślij do nas zapytanie, a przygotujemy dla Ciebie rozwiązanie szyte na miarę.

Help Doctor - produkt

Zobacz też

Sektor ubezpieczeniowy

Sektor ubezpieczeniowy

Realizujemy projekt również w sektorze ubezpieczeniowym, w którym to doświadczenie użytkownika ma szczególne znaczenie.

Sektor sprzedażowy

Sektor sprzedaży

Jako KLG Solution tworzymy również technologie wykorzystywane w branży handlowej. Dla tego sektora stworzyliśmy jeden z naszych kluczowych produktów eTrolley.

Sektor bankowy

Sektor bankowy

Działamy również w sektorze bankowym. Jednym z naszych głównych produktów w tym sektorze jest System Fin Credit oparty na technologii Blockchain.