Usługi IT
w bankowości

W tym sektorze największy nacisk kładziemy na bezpieczeństwo Klienta. Przygotowujemy oraz rozwijamy różnorodne aplikacje webowe i mobilne, mając na względzie wszystkie potencjalne zagrożenia. Nasz doświadczony zespół tworzy rozwiązania, które są przyjazne użytkownikom, a zarazem oferują najnowocześniejsze opcje i najskuteczniejszą ochronę danych. Angażujemy się również w popularne w ostatnich latach projekty wykorzystujące technologię Blockchain, związane z kryptowalutami i obsługą tzw. rozproszonej księgi rachunkowej.

Fin Credit

Jednym z naszych głównych produktów jest Fin Credit przeznaczony właśnie dla sektora bankowego. Fin Credit jest platformą przeznaczoną do obsługi i sprzedaży produktów finansowych. Umożliwia on szybką i bezpieczną sprzedaż produktów bankowych, w oparciu o technologię Blockchain.

Nasze działania w tym sektorze, to nie tylko Platforma FinCredit, wyślij do nas zapytanie, a przygotujemy dla Ciebie rozwiązanie szyte na miarę.

FinCredit 3

Zobacz też

Sektor medyczny

Sektor medyczny

Działamy również w sektorze medycznym. Jednym z naszych głównych produktów jest Help Doctor, realizowany właśnie w tym sektorze.

Sektor ubezpieczeniowy

Sektor ubezpieczeniowy

Realizujemy projekt również w sektorze ubezpieczeniowym, w którym to doświadczenie użytkownika ma szczególne znaczenie.

Sektor sprzedażowy

Sektor sprzedażowy

Tworzymy również technologie wykorzystywane w branży handlowej. Dla tego sektora stworzyliśmy jeden z naszych kluczowych produktów eTrolley.