Body i Team Leasing
Outsourcing usług IT

Zespół naszych wykwalifikowanych specjalistów IT zajmuje się tworzeniem profesjonalnego oprogramowania na zamówienie, w szczególności aplikacji desktopowych, webowych i mobilnych. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie, zapewniając wsparcie na poszczególnych etapach realizacji – od przygotowania projektu architektury, przez wdrożenie gotowego oprogramowania, aż po jego utrzymanie i opiekę powdrożeniową.

Nasze doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu personalizowanych rozwiązań informatycznych dla Klientów z różnych branż, w tym z sektora: bankowego, ubezpieczeniowego, medycznego, oraz z sektora publicznego. W kompleksowy sposób podchodzimy do zleceń, świadcząc także usługi doradcze. Zawsze dobieramy rozwiązania informatyczne, które najlepiej sprawdzą się w danym przypadku oraz dadzą najwięcej korzyści.

RPA 3

Funkcje
technologii

Produkcja oprogramowania

Kompleksowo wykonujemy nowoczesne narzędzia IT, w pełni przystosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Staramy się jak najlepiej odpowiedzieć na konkretne oczekiwania, dbając o to, by dostarczone aplikacje były funkcjonalne, intuicyjne oraz w pełni bezpieczne. Przy tym skupiamy się nie tylko na zaprojektowaniu i stworzeniu oprogramowania, ale też zajmujemy się jego odpowiednim wdrożeniem, a w razie potrzeby zapewniamy wsparcie techniczne.

Project Managment w IT

Podejmujemy się realizacji nawet najbardziej wymagających wyzwań, ponieważ dysponujemy odpowiednim doświadczeniem, wiedzą oraz kompetencjami. Nasi specjaliści osiągają sukcesy w branży od ponad 20 lat, korzystając przy tym z nowoczesnych technologii oraz dbając o stały rozwój kompetencji związanych z najnowszymi technologiami. Zapewniamy wsparcie techniczne oraz doradcze na najwyższym poziomie. Skutecznie realizujemy powierzone zadania, pozostając w stałym kontakcie z Klientem. Dokładamy wszelkich starań, by dany projekt został wykonany w terminie oraz przyniósł jak najwięcej korzyści.

Robotic Process Automation i Blockchain

Realizujemy projekty, które pozwalają wykorzystać możliwości najnowocześniejszych algorytmów i AI. Tworzymy systemy na rożne sposoby ułatwiające codzienną pracę, maksymalnie automatyzujące rozmaite procesy biznesowe. Z ich pomocą można zrewolucjonizować działanie przedsiębiorstwa, m.in. zwiększając wydajność pracowników. Przy tym zapewniamy pełne bezpieczeństwo danych i transakcji.

Analiza biznesowa i systemowa

Prowadzimy zaawansowane, rozbudowane projekty analityczne, które pozwalają zyskać maksymalnie dużo informacji o danym przedsiębiorstwie. Na podstawie zgromadzonych danych jesteśmy w stanie przygotować możliwie najlepsze rozwiązania, które wspierają procesy decyzyjne. Dzięki nim można świadomiej zarządzać firmą, szybciej wykrywając nieprawidłowości i potencjalne zagrożenia, ale też możliwości oraz szanse na rozwój.