KLG Solutions

To połączenie trzech umysłów, trzech osób, których pasją jest praca, nauka i innowacja. Budujemy Firmę kierując się powyższymi zasadami wraz z ludźmi, którzy te zasady wcielają w życie.

Wizja

Łączymy pasję do nowych technologii z potrzebą automatyzacji procesów i chęcią ułatwienia pracy naszym Klientom.

Kluczowe wartości

Naszymi wartościami są Innowacyjność, Zaufanie i Ludzie. Wierzymy, że podstawą pracy z Klientami musi być zaufanie i zrozumienie.

Zrozumienie

Dobrze rozumiemy procesy biznesowe specyficzne dla różnych dziedzin gospodarki, jak usługi finansowe, ochrona zdrowia, ubezpieczenia społeczne i wiele innych.

Innowacja

Jesteśmy innowacyjną firmą oferującą kompleksowe wsparcie w modelowaniu procesów biznesowych z zastosowaniem najnowszych dostępnych na rynku technologii informatycznych.

Zespół

Zatrudniamy specjalistów z dużym doświadczeniem w realizacji złożonych projektów, zarówno dla klientów biznesowych jak i dla administracji publicznej.

Nasz zespół
w KLG Solutions

Poznaj bliżej członków naszego zespołu, którzy uczestniczą w realizacji ambitnych projektów
oraz budują firmę własnymi rękoma i doświadczeniem.
Jerzy

Jerzy Giersz

Wspólnik, Prezes Zarządu

Z branżą IT związany od ponad 20 lat. Główny obszar specjalizacji to analiza, projektowanie i tworzenie architektury biznesowej oraz korporacyjnej. Doktor nauk technicznych w zakresie Informatyki, absolwent Politechniki Szczecińskiej w Szczecinie oraz studiów Canadian Executive MBA Szkoły Głównej Handlowej i University of Quebec at Montreal (UQAM).

Martyna

Martyna Łukasik

Wspólnik, Członek Zarządu

Absolwentka Politechniki Szczecińskiej w Szczecinie.
Z branżą IT związana od ponad 20 lat. Głęboką wiedzę i doświadczenie zdobywała pełniąc rolę Programisty, Analityka, Team Leadera oraz Project Managera. Bierze udział w wielu projektach o zróżnicowanej wielkości, realizowanych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Główny obszar specjalizacji to analiza i bieżące zarządzanie zespołami projektowymi.

Lisa

Lisa Calkins

CEO Halfblast Studios

Entuzjasta businessu i entuzjasta Blockchaina przedstawiający innowacyjne rozwiązania technologiczne. Wyznawca i certyfikowany trener w rozwiązaniach Blockchain. Wcześniej założyciel i dyrektor generalny Amadeus Consulting i po udanym połączeniu z Exadel pełniła funkcję Chief Strategy Officer w globalnej praktyce konsultingowej. Wcześniejsze doświadczenie z Accenture.

Heath

Heath O'Neal

Wspólnik, Prezes Zarządu

Akcelerator nowych technologii wykorzystujących błyski strategii. Certyfikowany architekt rozwiązań Blockchain. Wcześniej dyrektor zespołu technologii STORM skupiał się na wyłaniających się trendach technologicznych i ich zastosowaniu w rozwiązaniach biznesowych. Obejmowało to kierowanie zespołem pracującym nad różnymi poufnymi projektami Google ATAP przez ponad 5 lat.

Jeff

Jeff Schmitz

CTO Halfblast Studios

Pasjonata technologii, którego zadaniem jest twórcze rozwiązywanie trudnych problemów. Certyfikowany architekt rozwiązań Blockchain, zaprojektował i opracował pilotażowy projekt Blockchain przy użyciu Hyperledger. Doświadczony Native iOS, Android i Flutter cross-platform architekt i programista technologii mobilnych. Wcześniej Senior Android Tech Lead ds. Technologii Android w różnych poufnych projektach Google ATAP.

Krzysztof

Krzysztof Pawełko

Wspólnik KLG Solutions, Członek Zarządu CogniBe

Doświadczony menedżer związany z branżą IT od wielu lat. Od 2000 roku zajmował stanowiska menedżerskie w największych firmach IT w Polsce. Odpowiadał za zarządzanie jednymi z największych projektów informatycznych realizowanych na Polskim rynku. W 2015 roku założył oraz rozwijał spółkę softwarehouse - Akme Software, dzisiejsze KLG Solutions gdzie zajmuje się procesami biznesowymi i rozwojowymi.

Klaudia

Klaudia Martinek-Jaguszewska

Prezes Zarządu CogniBe, Liderka Zespołu Automatyzacji

Liderka zespołu deweloperów automatyzacji i sztucznej inteligencji. Ekspert w zakresie doskonalenia środowiska zarządzania automatyzacją. Menedżerka projektów, programów i usług IT z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej, finansowej i farmaceutycznej. Wykładowca w Szkole Głównej Handlowej i autorka artykułów naukowych opartych na innowacyjnych badaniach. Założycielka serwisu automatyzacja.edu.pl.

Formularz kontaktowy

Poszerz swoją wiedzę, nie tylko w zakresie IT.