Czym jest FinCredit

Platforma Fin Credit to system przeznaczony do obsługi i sprzedaży produktów finansowych, oparty na technologii Blockchain. Umożliwia szybką, bezpieczną oraz w pełni zautomatyzowaną sprzedaż produktów bankowych. Jest rozwiązaniem dedykowanym dla agentów, brokerów, pośredników finansowych i banków.
System zapewnia dostęp do danych o m.in. wszystkich produktach, płatnościach profilowanych oferty usług lub produktów komplementarnych, a także informacji o użytkownikach (agencie, pośredniku finansowym czy banku). Daje również możliwość szybkiego zaprezentowania nowych lub zmienionych ofert.

Innowacyjna platforma do obsługi i sprzedaży produktów finansowych

Blockchain

Szeroka funkcjonalność wykorzystująca technologię Blockchain.

Profilowanie Klientów 

Dostosowywanie i profilowanie ofert do każdego rodzaju Klienta. 

Integracja

Nieograniczona integracja z systemami bankowymi.

Bezpieczeństwo

Innowacyjny System zabezpieczeń do logowania i potwierdzania transakcji. 

Zalety FinCredit

Prosta obsługa

System posiada jednolity, przejrzysty interfejs, przeznaczony do m.in. zarządzania produktami Klienta czy kontaktu z agentem. Dzięki temu platforma jest niezwykle praktyczna i bezproblemowa, a jej użytkownicy w krótkim czasie opanują wszystkie funkcje.

Kompatybilność

FinCredit jest kompatybilny z innymi aplikacjami i programami – platformę da się powiązać z istniejącymi, wykorzystywanymi już narzędziami informatycznymi, co znacznie ułatwia jej wdrożenie. W ten sposób może stać się częścią większego, prężnie działającego systemu w przedsiębiorstwie.

Indywidualne podejście

System może zostać odpowiednio dostosowany do konkretnych wymogów, tak by jak najlepiej spełniał oczekiwania (np. przygotowywane zostają dedykowane projekty graficzne). Zostaje wdrożony przez zespół doświadczonych specjalistów, którzy następnie go utrzymują, a w razie potrzeby serwisują.

Liczne funkcje

Platforma oferuje zróżnicowane udogodnienia znacznie ułatwiające codzienną pracę, m.in. rozbudowany panel administratora, narzędzia geolokalizacyjne (wykorzystujące dane dotyczące lokalizacji użytkownika), system scoringu, szczegółową historię Klienta czy wewnętrzny komunikator.

Nowy wymiar komunikacji marketingowej

Liczne narzędzia przeznaczone do analizy zachowań Klientów pozwalają zebrać przydatne dane, dzięki którym można w pełni zrozumieć oczekiwania, potrzeby i wymagania danej grupy odbiorców. W ten sposób da się w pełni świadomie nawiązywać oraz rozwijać relacje z Klientami.

Łatowść korzystania

Platforma daje możliwość szybkiego, łatwego wprowadzania zmian danych oraz sposobu prezentowania informacji. Co więcej, posiada narzędzia, które automatyzują i usprawniają proces zbierania potrzebnych informacji (generuje m.in. zgody czy potwierdzenia otrzymania).

Wykorzystanie Gamifikacji

Przy projektowaniu platformy uwzględniono także gamifikację/grywalizację (ang. gamification), czyli wprowadzono zabiegi znane z gier, które mają na celu zachęcać użytkowników do współpracy i motywować ich do działania. System posiada też różne elementy pomagające budować trwałe relacje z Klientem, m.in. systemy lojalnościowe i rabatowe, czy elastyczne ankiety ewaluacyjne, pozwalające określić poziom satysfakcji oraz zrozumieć konkretne potrzeby.

FinCredit 6

Nasze produkty

Mamy na koncie wiele udanych realizacji. Z naszych usług skorzystały liczne znane firmy i organizacje. Zobacz z kim współpracowaliśmy i dołącz do grona Naszych Klientów.

eTrolley - produkt

eTrolley

Mobilna aplikacja usprawniająca robienie zakupów, ułatwiająca wiele związanych z tym czynności.

Help Doctor - produkt

Help Doctor

Mobilna aplikacja usług medycznych dla pacjentów.

RPA CogniBe - produkt

RPA (CogniBe)

Działania w obszarze analityki biznesowej oraz inteligentnej automatyzacji procesów.

ręka dotykająca niewidzialną tarczę

eGDPRBay

System, który wspomaga zarządzanie danymi osobowymi przetwarzanymi w procesach biznesowych w organizacji.