Czym jest
Blockchain

Blockchain (od ang. block chain – łańcuch bloków) jest technologią wykorzystywaną do przechowywania oraz przekazywania informacji o transakcjach zawartych w Internecie, m.in. handlowych i walutowych, a także kryptowalutowych. Są one ułożone w postaci bloków, składających się ze znaku czasowego, danych transakcji oraz kryptograficznego haszu poprzedniego bloku, co pozwala sformułować łańcuch. Mają formę rozproszonej, zdecentralizowanej bazy danych, zarządzanej zazwyczaj przez sieci peer-to-peer. Blockchain po raz pierwszy został wykorzystany przy transakcjach z użyciem Bitcoina, w celu sprawdzenia ich trwałości oraz przeciwdziałaniu podwójnemu wydatkowaniu.

Wdrażanie technologii Blockchain

Nasi doświadczeni specjaliści IT wykonują projekty z wykorzystaniem technologii Blockchain. Tworzymy bezpieczne środowiska przeznaczone do udostępniania danych, co daje możliwość nowoczesnej obsługi transakcji przy użyciu tzw. rozproszonej księgi rachunkowej. Projektując takie rozwiązania dbamy o najlepsze zabezpieczenia, a także skalowalność i wydajność. Przy tym zapewniamy intuicyjną obsługę oraz przejrzysty interfejs. Z powodzeniem zrealizowaliśmy już wiele projektów w oparciu o technologie Hyperledger, Waves i Ethereum dla Klientów z USA.

RPA 4

Funkcje
technologii

Produkcja oprogramowania

Kompleksowo wykonujemy nowoczesne narzędzia IT, w pełni przystosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Staramy się jak najlepiej odpowiedzieć na konkretne oczekiwania, dbając o to, by dostarczone aplikacje były funkcjonalne, , intuicyjne oraz w pełni bezpieczne. Przy tym skupiamy się nie tylko na zaprojektowaniu i stworzeniu oprogramowania, ale też zajmujemy się jego odpowiednim wdrożeniem, a w razie potrzeby zapewniamy wsparcie techniczne.

Testy manualne i automatyczne

Projektujemy testy (m.in. akceptacyjne), tworzymy scenariusze testowe itp.

Oprogramowanie dedykowane

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.