Czym jest
Blockchain

Blockchain (od ang. block chain – łańcuch bloków) jest technologią wykorzystywaną do przechowywania oraz przekazywania informacji o transakcjach zawartych w Internecie, m.in. handlowych i walutowych, a także kryptowalutowych. Są one ułożone w postaci bloków, składających się ze znaku czasowego, danych transakcji oraz kryptograficznego haszu poprzedniego bloku, co pozwala sformułować łańcuch. Mają formę rozproszonej, zdecentralizowanej bazy danych, zarządzanej zazwyczaj przez sieci peer-to-peer. Blockchain po raz pierwszy został wykorzystany przy transakcjach z użyciem Bitcoina, w celu sprawdzenia ich trwałości oraz przeciwdziałaniu podwójnemu wydatkowaniu.

Wdrażanie technologii Blockchain

Nasi doświadczeni specjaliści IT wykonują projekty z wykorzystaniem technologii Blockchain. Tworzymy bezpieczne środowiska przeznaczone do udostępniania danych, co daje możliwość nowoczesnej obsługi transakcji przy użyciu tzw. rozproszonej księgi rachunkowej. Projektując takie rozwiązania dbamy o najlepsze zabezpieczenia, a także skalowalność i wydajność. Przy tym zapewniamy intuicyjną obsługę oraz przejrzysty interfejs. Z powodzeniem zrealizowaliśmy już wiele projektów w oparciu o technologie Hyperledger, Waves i Ethereum dla Klientów z USA.

RPA 4

Funkcje
technologii

Produkcja oprogramowania

Kompleksowo wykonujemy nowoczesne narzędzia IT, w pełni przystosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Staramy się jak najlepiej odpowiedzieć na konkretne oczekiwania, dbając o to, by dostarczone aplikacje były funkcjonalne, , intuicyjne oraz w pełni bezpieczne. Przy tym skupiamy się nie tylko na zaprojektowaniu i stworzeniu oprogramowania, ale też zajmujemy się jego odpowiednim wdrożeniem, a w razie potrzeby zapewniamy wsparcie techniczne.

Testy manualne i automatyczne

Projektujemy testy (m.in. akceptacyjne), tworzymy scenariusze testowe itp.

Oprogramowanie dedykowane

Nasz zespół pochodzi indywidualnie i kompleksowo do każdego nowego projektu IT. Tworzone przez nas oprogramowanie dedykowane jest dopasowane do potrzeb klienta i jednocześnie kompatybilne z obecnie używanymi rozwiązaniami.