Czym jest Help Doctor

Help Doctor to mobilna aplikacja usług medycznych, czyli platforma internetowa łącząca pacjentów z lekarzami, pielęgniarkami, aptekami itp. Pozwala szybko uzyskać niezbędne wsparcie medyczne, ponieważ zapewnia łatwy dostęp do bazy specjalistów. Za jej pośrednictwem można m.in. umówić się na zdalną konsultację lekarską i uzyskać diagnozę, ale też zamówić wizytę domową, zrealizować receptę czy wynająć sprzęt medyczny.
Aplikacja wykorzystuje geolokalizację, dzięki czemu jest w stanie znaleźć najbliższą placówkę, lekarza/pielęgniarkę czy aptekę. W sytuacji, gdy specjalista ma przyjechać na wskazany adres, szacuje czas dojazdu, a do tego śledzi trasę (podobnie jak w przypadku aplikacji typu Uber). Przy tym obsługuje płatności mobilne i abonamentowe sieci medycznych oraz ubezpieczeniowych.

Korzysci dla Twoich Klientów, które da Ci korzystanie z Help Doctor

Domowe Laboratorium

Twoi Klienci zyskają możliwość wykonania badania laboratoryjnego wraz z pobraniem materiału do badań bez wychodzenia z domu.

Płatnosci mobilne

Twoi Pacjenci będą mogli uregulować płatności za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

Wynajem sprzętu

Klienci zyskają możliwość wynajmu profesjonalnego sprzętu medycznego.

Szybka obsługa pacjentów

Pacjenci będą mieli możliwość zamawiania doraźnych wizyt i opieki pielęgniarskiej.

Zalety Help Doctor

Nowoczesne rozwiązanie

Powiązanie z platformą pozwala spółce wyróżnić się na tle konkurencyjnych firm z branży medycznej. Współcześnie aplikacje mobilne cieszą się ogromną popularnością, dlatego z ich pomocą można łatwo trafić do szerokiego grona odbiorców, przyzwyczajonego już do takiej formy korzystania z usług.

Wysoki potencjał

Aplikacja wspiera dotychczas obraną formę i strategię rozwoju firmy. Po jej wdrożeniu spółka będzie odbierana jako bardziej nowoczesna i dostosowana do aktualnych trendów. Z jej pomocą da się więc w krótkim czasie zdobyć wielu nowych Klientów oraz zacząć generować większe zyski.

Wsparcie dla networkingu

Platforma daje możliwość nawiązania współpracy z lekarzami pracującymi dotąd w innych sieciach, niezależnie od lokalizacji. Przyczynia się do tworzenia korzystnych relacji biznesowych, ponieważ za jej pośrednictwem można szybko znaleźć specjalistę cieszącego się uznaniem oraz bezpośrednio się z nim skontaktować.

Narzędzie dostosowane do odbiorców

Aplikacja jest skierowana do użytkowników chcących zdalnie i stale dbać o siebie oraz swoich bliskich. Doskonale sprawdza się w przypadku pacjentów, którzy z różnych względów nie mogą opuścić domu, by samodzielnie udać się do lekarza, na badania, do apteki itp.

Opinie w aplikacji

Wystawiane w aplikacji opinie o personelu medycznym pomagają znaleźć odpowiedniego lekarza czy pielęgniarkę. Nowoczesny system scoringu Klientów i Specjalistów zapewnia pełne bezpieczeństwo oraz satysfakcję obu stronom. Do tego aplikacja gromadzi wszystkie dane o użytkownikach, co jest niezwykle przydatne przy tworzeniu strategii komunikacji marketingowej.

Help Doctor - opnie o app

Nasze produkty

Mamy na koncie wiele udanych realizacji. Z naszych usług skorzystały liczne znane firmy i organizacje. Zobacz z kim współpracowaliśmy i dołącz do grona Naszych Klientów.

eTrolley - produkt

eTrolley

Mobilna aplikacja usprawniająca robienie zakupów, ułatwiająca wiele związanych z tym czynności.

RPA CogniBe - produkt

RPA (CogneBe)

Działania w obszarze analityki biznesowej oraz inteligentnej automatyzacji procesów.

FinCredit - produkt

FinCredit

System przeznaczony do obsługi i sprzedaży produktów finansowych, oparty na technologii Blockchain.

ręka dotykająca niewidzialną tarczę

eGDPRBay

System, który wspomaga zarządzanie danymi osobowymi przetwarzanymi w procesach biznesowych w organizacji.